Frima P.H.U. Taner powstała 1996 roku. Nasza siedziba mieści się w Lublinie na ulicy Garbarskiej 16. Naszą misją od początku powstania firmy jest dostarczanie sprawdzonych i solidnych produktów z branży BHP.

Kontrahenci znają nas z naszej skuteczności i doświadczenia, które zdobyliśmy na przestrzeni wielu lat, w toku prowadzonej działalności. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się wybrać najlepsze rozwiązanie.

Ofertę firmy P.H.U. Taner stanowią najlepsze marki producentów odzieży roboczej i ochronnej. Dostarczamy rękawice ochronne, robocze i buty. Oferowane produkty z branży BHP charakteryzują się wysoką jakością, solidnością wykonania i trwałością.

Zapraszamy do kontaku i sprawdzenia nas jak działamy i jak pracujemy. Nasze produkty zapewnią ochronę Twojej pracy i inwestycji.

Co nas wyróżnia?

Partnerskie relacje w biznesie

Istniejemy dzięki klientom, którzy polegają na naszej wiedzy i doświadczeniu. Na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm i budowę solidnych partnerskich relacji.

Tylko sprawdzone produkty

Oferowane przez nas produkty pochodzą od sprawdzonych producentów z kraju i zagranicy. Nie oferujemy czegoś, czego sami nie bylibyśmy pewni. Takie podejście buduje zaufanie i zadowolenie klienta.

Nasza praca

Ofertę stanowią dobre produkty w atrakcyjnych cenach. Spełniają one wszelkie normy oraz posiadają odpowiednie atesty. W branży odzieży BHP jesteśmy prawie 20 lat!

Zapraszamy

P.H.U. Taner

  • SKLEP

    Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego.

    WEJDŹ

  • OFERTA

    Poznaj naszą ofertę.

    WEJDŹ

Leave a Reply